A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

МАНівське літо – 2019 в зеніті

Дата: 13.07.2019 11:13
Кількість переглядів: 630

Друга зміна навчально-тренувального табору #МАН2019 оновилася галасливою когортою юних МАНівців із різних куточків Київської області: ліриків і філософів, правознавців та істориків, мовознавців і шанувальників мистецтв змінили завзяті та наполегливі учні-члени МАНУМ наукових відділень технічних і комп’ютерних наук, математики, фізики, астрономії та економіки.

З 7 по 12 липня 2019 року учень 8 класу Дівичківського НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО» Самойленко Богдан за підтримки громади, мав змогу побувати в літньому науковому таборі для учнівської молоді Київщини «TRIUMPH of SUCCESS - 2019», який проходив на базі КЗ Київської обласної ради "Володарська спеціалізована загальноосвітня школа - інтернат ІІ-ІІІ ступенів - Центр реабілітації".

Учасники феєричного святкового дійства – юні генії наукових відділень технічних і комп’ютерних наук, математики й економіки, фізики та астрономії. Серйозні та розважливі МАНівці змогли подивувати всіх неабиякими мистецькими талантами. Тут були і віртуозна гра на гітарі, фортепіанна сюїта, ніжне сопрано та солодкоголосий альт, запальний грузинський танок та сучасний танцювальний мікс вожатих, традиційний гімн МАНівців.

На відкриті наукові студії / STEM-STEAM-STREAM-classes для МАНівців були запрошені найкращі фахівці – відомі науковці закладів вищої освіти та наукових установ – партнерів МАН: Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного авіаційного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Університету сучасних знань. Талановиті юнаки і дівчата наукових відділень технічних і комп’ютерних наук, математики та економіки, фізики та астрономії взяли участь у інтерактивному лекторії «науково-дослідницька діяльність учнівської молоді в системі МАН: сучасні тенденції, актуальні напрями», мотиваційно-навчальних тренінгах, наукових пленерах. Із задоволенням відвідали «Ярмарок ідей», здійснили профорієнтаційний веб-екскурс «STEM-STEAM-STREAM- професії майбутнього»

Найбільш емоційний день у таборі МАН – це день завершення тематичної зміни. Посмішки крізь сльози, церемонія вручення нагород, слова вдячності. П`ять днів для юних математиків, фізиків, економістів, промайнули, як мить – яскрава і незабутня. Як тут не згадати меседж «МАН об`єднує кращих!»

 

Сергій Самойленко,

вчитель Дівичківського НВО         


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора