Засідання опікунської ради

Дата: 16.07.2019 16:23

В своїй діяльності опікунська рада керується Конституцією України, Законом України „Про охорону дитинства”, Сімейним кодексом України,  Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Правилами опіки та піклування, Положенням про опікунську раду.

Основним завданням опікунської ради, як органу опіки та піклування, є надання допомоги із захисту законних прав та інтересів дітей, які  опинилася в складних життєвих обставинах.

На засіданні  розглянули  питання, що стосувалися утримання та виховання дітей, батьки яких неналежно виконують свої батьківські обов’язки, та ухиляються від їх виконання. Суперечки між поколіннями та вирішення їх. Про доцільність позбавлення матері, яка не піклується про дитину. зловживає спиртними напоями, своєю асоціальною поведінкою надає негативний приклад, батьківських прав.