ЗАПРОШУЄМО НА ОБГОВОРЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 01.08.2019 10:10

02 серпня 2019 року  0 14-й годині в Будинку культури села Дівички відбудеться розробка  стратегії розвитку Дівичківської об’єднаної територіальної громади на 2019-2026 роки.

Усі, хто бажає реформи системи місцевого самоврядування, хто прагне позитивних змін для себе, своєї родини, своєї громади, своєї  України, мають прийти і висловити своє бачення, свої зауваження та пропозиції.

Стратегічна майстерня, до якої залучені в тому числі і фахівці із сусідньої Польщі, буде цікавою та корисною, вона дасть змогу формулювати свої пропозиції, які стосуються концепції стратегії, допоможуть впровадити партисипативну модель стратегічного планування, коли ідеї і думки кожного будуть почуті, враховані і реалізовані.

Проект спів фінансовано в рамках співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіка Польща.