Пам’яті Володимира Корнєва

Дата: 01.08.2019 11:48

30 липня минуло 5 років як відійшов у вічність, захищаючи Україну, справжній офіцер, капітан , начальник розвідки штабу 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Володимир Вікторович Корнєв.

Він народився 5 вересня 1982 року у родині військових. Після закінчення Дівичківської школи навчався у Сумському військовому училищі. Із початком війни з березні 2014 року боронив Україну від нападників. Загинув від мінометного обстрілу під час боїв за Луганський аеропорт.

Указом Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

30 липня 2019 року Отець Дмитрій Волошин відслужив поминальну службу на могилі Володимира Корнєва.

Дівичківська сільська рада висловлює щирі співчуття батькам загиблого. Пам'ять про героїзм   Володимира Вікторовича Корнєва  до віку житиме у серцях людей.