Дата: 08.08.2019 08:34

Залишився один матч. Тримайтесь!

В останньому турі попереднього етапу чемпіонату району з футболу відбулося одразу три поєдинки, які впливали на остаточне формування кращої шістки команд, які складуть в подальшому його вищу лігу.

Дівичківський “Дніпро” доганяв за очками Семенівку у випадку її поразки та у випадку своєї звитяги в Переяславі проти “Солонців”. І наші хлопці красиво досягли перемоги. Їхня швидка комбінаційна гра стала повною несподіванкою для господарів поля. Тож уже після першого тайму рахунок був 2:1, а в другому досягли ще більшої переваги – 3:1.

Таким чином у верхній частині турнірної таблиці становище таке: Дем’янці – 31 очко, “Солонці” – 24, “Переяслав”, Гайшин – по 23, Семенівка, “Дніпро” – по 20, Велика Каратуль – 18.