РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ДІВИЧКІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2019-2026 РОКИ «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ - ВПРОВАДЖЕННЯ ПАРТИСИПАТИВНОЇ МОДЕЛІ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ В ГРОМАДАХ ПІВНІЧНОЇ, ЦЕНТРАЛЬН

Дата: 12.08.2019 09:05

02 серпня 2019 року відбулась п’ята зустріч робочої групи по обговоренню основних положень, які стосуються реалізації процесу створення Стратегії розвитку ОТГ, цілей і результатів процесу в громаді, представлення плану дій.

Були проведені:

Стратегічна майстерня – де представлені − формулювання та визначення пропозицій

змін до плану дій (проектів) концепції стратегії, − узгодження остаточної версії плану дій

концепції стратегії, − погодження, що стосуються концепції стратегії.

Розгляд пропозицій змін до плану дій та узгодження проекту концепції стратегії

− презентація проекту концепції стратегії та підсумок перебігу партисипативного процесу

підготовки стратегії в громаді, − модифікація проекту документу стратегії в

громаді згідно із поданими зауваженнями.

На завершення робочої зустрічі модератор Стратегії Голова Комітету з питань ринків капіталу Польсько - української торгової палати, кандидат економічних наук Олексій Володимирович Пасічник, що є експертом проекту провів дискусію і обговорення стратегічних цілей, операційних цілей і власне запланованих проектів для реалізації в громаді - зробив підсумок зустрічі.

Був затверджений план  подальшої роботи над Стратегією розвитку ОТГ.

Проект співфінансовано в рамках співпраці у сфері розвитку «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.