На апаратній нараді сільський голова дав доручення

Дата: 15.08.2019 08:14

13 серпня відбулася апаратна нарада за участі заступників, керівників структурних підрозділів сільської ради. Сільський голова Тимофій Девко повідомив про події, які відбулися в громаді. На апаратній нараді обговорювалися актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися житлово-комунальної, культурної, соціальної сфери та економіки.

Сільський голова дав доручення:

Спеціалістам виконкому сільської ради своєчасно готувати відповіді на листи, які надходять із Київської ОДА та інших органів виконавчої влади, а також на запити фізичних осіб.

У рамках реалізації проекту «Нова українська школа» триває оснащення шкільних кабінетів перших класів у загальноосвітніх навчальних закладах громади дидактичними матеріалами, спеціальними меблями, комп’ютерною технікою та новітніми технічними засобами навчання. Фінансування проекту відбувається спільно з державного та місцевого бюджетів. У 2019 році заплановано та витрачено на закупівлю комплектів меблів 0 гривень.

Дав доручення навести належний стан по селах громади з питань благоустрою.