День Знань у Єрківцях розпочався з молитви

Дата: 01.09.2019 19:57

«…Хай з легкої отчої руки,

Путь проляже Вам у знань країну,

Гордо, впевнено крокуйте, малюки,

Ви для мам і тат – надійна зміна»

Початок нового навчального року завжди урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Щоб він пройшов успішно і плідно, 1 вересня 2019 року в храмі Архістратига Михаїла с. Єрківці, після Божественної Літургії відбувся молебень перед навчанням.

Під куполами місцевої церкви зібрались чи не всі діти села, а також діти-прихожани із сусідніх сіл, батьки, вчителі, наставники.

Цього річ приємно було бачити у церкві учнів першого класу з батьками та першою вчителькою Чичива Оксаною Іванівною.

Настоятель храму проієрей Леонід Смаглюк після молитви з призиванням Божого благословення на навчання  окропив учнів святою водою,  подарував іконки та невеличкі подарунки.

Після цього батюшка звернувся з напутнім словом і нагадав про необхідність якомога частіше звертатись в молитвах до Господа, Пресвятої Богородиці та святих Угодників Божих, закликав батьків молитися за своїх дітей і благословляти їх.

Публічна бібліотека с.Єрківці щиро вітає вчителів, учнів, батьків, студентів з Днем знань. Успіхів Вам у навчанні, миру на нашій святій землі, любові до всього, що зветься українським.

З особливою радістю вітаємо учнів першого класу, що цього річ влилися у шкільну родину.

Крокуйте сміливо і впевнено в Країну Знань!

Директор публічної бібліотеки

с.Єрківці Дівичківської ОТГ