Повідомлення про скликання чергової девятнадцятої сесії VII скликання

Дата: 02.09.2019 17:02

ДІВИЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08456 с. Дівички вул. Сонячна, 1а,divigkirada@ukr.net, тел. (04567)2-31-30, 2-31-42

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.09.2019 року                                                                                                                  № 7

Про скликання дев’ятнадцятої чергової сесії

Дівичківської сільської ради сьомого скликання

Відповідно до п. 9 статті 46, п. 8 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати дев’ятнадцяту чергову сесію Дівичківської сільської ради сьомого скликання 13 вересня 2019 року о 13:00 в залі засідань сільської ради.

2.На розгляд сесії сільської ради винести такі питання:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.    Про  затвердження звіту про виконання  сільського бюджету   за I півріччя 2019 року

Доповідає: начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Дузь О.О.

2.  Про внесення  змін  до рішення   Дівичківської   сільської ради від 20.12.2018 року  №495-13-VII „Про сільський бюджет  на 2019 рік” та додатків до нього

3. Про  стан підготовки закладів освіти Дівичківської сільської ради  до 2019/2020 навчального року.

Доповідає:   начальник відділу освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення  Шаблієнко Н.А

4.Про затвердження мережі закладів освіти Дівичківської сільської ради на 2019/2020 навчальному році.

Доповідає: начальник відділу освіти,охорони здоров’я, сім’ї, молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення  Шаблієнко Н.А.

5. Про затвердження штатних розписів закладів освіти  Дівичківської сільської ради на 2019-2020 навчальному році.

Доповідає: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, сім’ї, молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення  Шаблієнко Н.А.

6. Про  організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти Дівичківської сільської ради в 2019-2020 навчальному році

7.Про затвердження переліку територій обслуговування щодо здійснення обліку дітей та підлітків шкільного віку , закріплених за закладами загальної середньої освіти Дівичківської сільської ради

8. Про  підготовку соціально-культурних закладів  до роботи в осінньо-зимовий  період 2018-2019 років.

9. Про  хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Дівичківуської сільської ради на 2019 рік за 1 півріччя 2019 року

10. Про затвердження Правил благоустрою населених  пунктів  Дівичківської сільської ради

11.Про вступ до складу засновників комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня»

12.Про затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємства.

13. Про надання  згоди кп «Житлово –комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на передачу об’єктів у сфері теплопостачання.

14.Про прийняття до комунальної власності Дівичківської сільської ради  об’єктів державної власності.

15.Про передачу комунальному підприємству „Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради”  основних засобів.

16.Про виключення особи зі складу органу приватизації житлового фонду Дівичківської сільської ради.

17.Про скасування рішення «Про тимчасовий Порядок складання додаткових списків громадян,які мають право на одержання приватизаційних паперів» затвердженої рішенням № 399-12-УІІ від 09.11.2018 р.

18.Про затвердження проектно- кошторисної документації

Доповідає: сільський голова Т.П.Девко

19. Про затвердження актів на списання матеріальних цінностей.

Доповідає: сільський голова Т.П.Девко

20. Земельні питання

21. Різне

Сільський голова                                                                            Т.П. Девко