Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ військового комісара Переяслав-Хмельницького об'єднаного  міського військового комісаріату

Дата: 19.09.2019 08:42
Кількість переглядів: 3942

Фото без опису

НАКАЗ

 

військового комісара Переяслав-Хмельницького об¢єднаного 

міського військового комісаріату

 

17.09.2019                                                                                                  м. Переяслав-Хмельницький 90

 

Про призов громадян

на строкову військову службу

восени 2019 року

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. На підставі Закону України «Про військовий обовязок і військову службу» та Указу Президента від 30.01.2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби», строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році з 01 жовтня 2019 року по 31 грудня 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

  2. Явці на призовну дільницю Переяслав – Хмельницького Обєднаного міського військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народилися у 1992-1998 р.р., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

  3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобовязані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Переяслав – Хмельницький, вулиця Богдана Хмельницького, 84 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадянин призовного віку зобовязаний зявитися до  призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

  4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Переяслав – Хмельницького району та міста Переяслав – Хмельницький, зобовязані негайно повернутися до місця постійного проживання та зявитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

  5. На підставі Закону України «Про військовий обовязок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військових комісаріатів забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.

  6. Громадяни, які ухиляються від призову і не зявляються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

 

 

 

 

Військовий комісар

Переяслав-Хмельницького об'єднаного

міського районного військового комісаріату

майор А. КОНОН


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора