У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ А3085 ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 15.10.2019 15:17

День захисника України в нашій державі відзначається 14 жовтня у свято Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва, проте наші військовослужбовці отримали вітання вже сьогодні. Урочистості з нагоди свята відбулися у клубі військової частини А3085.

Так, дійство розпочали з внесення бойового прапора, гімну України та хвилини мовчання за загиблими на сході військовими, які віддали свої життя за незалежність нашої держави.

Командир 43 окремої артилерійської бригади полковник Олег Дорохов від усієї душі привітав військовослужбовців з Днем захисника України, зі святом, яке увібрало в себе славні козацькі традиції. На урочистий захід завітали також почесні гості: голова громади Тимофій Девко, вручивши кращим військовослужбовцям подяки, грошові винагороди та квіти; міський голова м. Переяслав-Хмельницького Тарас Костін та перший заступник голови Переяслав - Хмельницької РДА Андрій Коркач; радник міського голови м. Березань Анатолій Семенко; директор Переяслав- Хмельницького ліцею інтернату «Патріот» Василь Козій; військовий капелан Дмитро Волошин. Кожен з присутніх гостей вітав військових та вручав їм грамоти, подяки та подарунки частині.

Урочистий захід відзначення Дня захисника України продовжили святковим концертом від дівичківської громади. Зі сцени для захисників лунали слова вдячності та подяки, аматори сцени дарували їм пісні, щоб зігріти їхні серця. Свої пісенні дарунки дарували народний аматорський колектив «Калинонька» Будинку культури с. Єрківці, шкільний хор вчителів  Дівичківського НВО «Дивоцвіт», солісти Софія КурикМикола РубахаНаталія Білоуськота Вікторія Вакуленко, дует «Як сестри» (Вікторія Морозовська та Євгенія Москальова), шкільний хор «Орфей» та Микола Гончарук з авторською піснею «Коли закінчиться війна…».

Ведучими свята були неперевершені Наталія Сергієнко та Софія Курик.  Глядачі гарячими оплесками дякували за подароване свято талановитим аматорам сцени.

Ірина Самойленко,

директорка Будинку культури