Вогненебезпечний період

Дата: 21.10.2019 11:14

З липня місяца до сьогодні на території с.Ковалин горить торф. Пожежа не стухає до цього часу, основною причиною стало спалювання сухої рослинності яка призвела до загоряння торфянників. Причинами збитків стало те, що вогонь через пориви вітру та загальну суху спекотну погоду дуже швидко поширювався.

Так, в серпні цього року через загоряння сухої трави виникло дві пожежі на полі: в с.Ковалин та в с. Дівички. Жителі викликали рятувальників і спільними зусиллями врятували житло та майно громадян, що живуть біля осередку пожежі, а також підрозділи Переяслав-Хмельницького управління ДСНС не допустили розповсюдження вогню на лісосмугу. Завдяки діям пожежників полум’я було ліквідоване і збитки були нанесені мінімальні.

Просимо жителів, які відпочивають на річках та в лісосмугах – будьте обачними та обережними в зв’язку з спекотною погодою!

Не розводьте багаття в лісі! Навіть недопалок може призвести до масштабної трагедії!