Привітання з Днем народження депутата сільської ради Зеленко Олену Валентинівну.

Дата: 30.10.2019 08:53

Виконком Дівичківської сільської ради  щиро вітає з Днем народження депутата сільської ради Зеленко Олену Валентинівну.

Прийміть  найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.  Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Божої благодаті та всіляких гараздів вам і вашій родині на Многії літа! Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався  найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!