Вітаємо з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото- та відеоаматорів «Моя Україно!»

Дата: 04.11.2019 09:56

22 жовтня 2019 року відділом науково-технічної творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото- та відеоматеріалів «Моя Україно!».

На обласний етап було представлено 443 фото- та відео робіт із 22 районів і 8 міст області. Серед учасників були й юні фотоаматори Стовп’язького НВО, які подали на конкурс 14 робіт.

Перемогу в конкурсі, ІІІ місце здобув з роботою «Сонце посміхається – ранок починається» у номінації «Позажанрове фото» ІІ вікова категорія 15-18 років учень 8 класу Стовп’язького НВО Клименко Дмитро (керівник Т. Клименко).