Читання відіграє важливу роль у житті дитини.

Дата: 04.11.2019 10:49

Читання відіграє важливу роль у житті дитини.  У теперішній час діти дуже прив’язані до сучасних  комп’ютерних технологій, тому  книга та читання вже не займають таке важливе місце у їх розвитку та зростанні.

Цього року Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувся під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

Протягом місячника проводилися бібліотечні уроки «Чарівна кімната» (1-2 клас), «Як  виникла книга» ( 5-7 кл.), вікторини  «В гостях у казки», конкурс малюнків «Ми читаємо і малюємо», для учнів 8 – 9 класів  «Літературна читальня».

Книжкові виставки «Книга – скарбниця мудрості та знань», «Книги - ювіляри», «Козацькому роду нема переводу».  Традиційно відбулася акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Учні НВО на перервах  активно долучилися до роботи книжкового клубу «Вільна книжка – вільне читання».

Сподіваємося, що дані заходи допомогли  наблизити дітей до читання, аби книга стала постійною потребою, добрим другом та порадником.