Вітаємо з перемогою у конкурсі «Мир у серці кожної дитини»

Дата: 04.11.2019 17:41

8-10 жовтня 2019 року юні художники Київської області віком від 6 до 17 років включно брали участь в конкурсі дитячих малюнків «Мир у серці кожної дитини», що відбувся в рамках VІІІ Українсько-Польського/Польсько-Українського наукового форуму «Освіта для миру».

У конкурсі взяли участь 80 учнів, які змагалися у трьох категоріях: 1 категорія – учні 1-4 класів, 2 категорія – учні 5-7 класів, 3 категорія – учні 8-9 класів. Серед учасників були й учні закладів освіти Дівичківської сільської ради, а саме – Дівичківського та Стовп’язького НВО.

Перемогу в конкурсі здобули:

Мандриченко Анастасія, учениця 9 класу Дівичківського НВО зайняла ІІ місце у 3 категорії, Дорогань Артем, учень 7 класу Стовп’язького НВО зайняв ІІІ місце у 2 категорії.