Бібліотека Нової української школи - простір для освітніх можливостей кожного учня

Дата: 06.11.2019 13:06

Фото без описуФото без описуФото без опису

В рамках Всеукраїнського місячника заходів, які сприятимуть задоволенню та розвитку інформаційних потреб учнів, розширенню пізнавальних інтересів, забезпеченню дозвілля читачів, залученню нових користувачів до бібліотеки, рекламуванню бібліотеки, популяризації читання книги, у Дівичківському НВО з 1.10.2019 по 31.10.2019 бібліотекарем Сергієнко Н.О.  були проведені  бібліотечні форми роботи: відкриття  Буккросингу  «Відправ книгу у вільне плавання» бесіда «Збережемо природу рідного краю», вікторини «Бути здоровим-бути щасливим»,  «Перевіримо свої знання», «Барвистий калейдоскоп», комп`ютерна презентація «Як створюється книга»,  презентація книги «27 причин читати книгу», турнір «Казковий віночок», книжкове дефіле «Казкарі дітям».  Було також представлено тематичні книжкові виставки та книжкові полиці, проведено дитячу виставку малюнків  під назвою «Територія творчості».