Конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку.

Дата: 17.02.2020 09:46

Виконавчий комітет Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку.

Охочі взяти участь у конкурсі подають такі документи:

- заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- копію паспорта;

- декларацію про майно, доходи, витрати, зобов'язання фінансового характеру за 2017 рік;

- копію трудової книжки;

- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;

- копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

Вимоги до претендента на посаду: освіта вища за відповідним напрямом  професійного спрямування (будівництво, архітектура,земельний кадастр), стаж роботи за фахом не менше як 3 роки, навички роботи з ПК та робота в програмі «AutoCad»

Заяви приймаються протягом 20 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: с. Дівички, вул. Сонячна, 1а. Довідки за телефоном 2-31-30, 099 491-70-06

Від 17.02.2020 року