Відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 07.11.2019 14:43

На черговому засіданні Комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося у Дівичківській сільській раді 7 листопада 2019р. під головуванням сільського голови Девка Тимофія Петровича, порушено низку проблем, що стосуються надання дозволу батькам на вчинення правочинів з нерухомим майном їхніх неповнолітніх дітей, забезпечення соціальним супроводом сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та необхідності проведення своєчасної соціально-профілактичної роботи зі здоровими сім’ями.

Усі члени комісії взяли активну участь в обговоренні кожного питання, винесеного на порядок денний, та сформулювали своє бачення шляхів вирішення ситуацій, що склалися.

Крім того, визначено пріоритетні напрями діяльності спеціалістів та закладів, відповідальних за соціальну роботу, на найближчу перспективу.