З днем студента!

Дата: 16.11.2019 10:46

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас із Днем студента – справжнім святом молодості, постійних відкриттів та креативної творчості!
        Ми всі колись були студентами, то ж сьогодні свято усіх нас.

Адже це свято всіх тих, хто в душі зберігає юність, а в думках – політ та жагу до новизни.
       День студента об'єднує молодих людей усього світу. Недарма ж кажуть, що для студентів немає меж та кордонів.
 Приємно сьогодні констатувати, що українська молодь творча, прогресивна, мисляча, постійно прагне пізнавати незвідане, висувати перед собою максимальну мету і досягати свого.
       Щиро бажаю вам примножувати свою енергію, успіхи у навчанні, гармонійного духовного та фізичного розвитку. І нехай у ваших серцях назавжди збережуться найяскравіші моменти студентського життя.

З повагою сільський голова                                                              Т.Девко