життя без сміття

Дата: 18.11.2019 10:01

Проблема побутових відходів важлива для однієї людини і для всього людства. Дуже багато з нас не замислюються, що вони викидають і куди це все дівається. Але сміття - одне з найбільших ворогів людства. Воно шкідливе вже через те, що займає площу, яку можна було б використати для корисніших справ. Та все ж кожен з нас може вплинути на долю тих відходів, які ми викидаємо. Найперше, що зробити кожному під силу - це сортування. За словами фахівців, це зменшить на 60% кількість відходів, що вивозяться на сміттєзвалища. 15 листопада Стовп'язьке НВО завдяки проєкту "Антикризовий простір соціальної підтримки в громаді" отримало нові сучасні контейнери для роздільного збору сміття. Саме цій подіі був присвячений і проведений для учнів 5-11 класів екологічний тренінг "Життя без сміття", де діти не тільки пригадали, на які види поділяється сміття, яке значення мають різні знаки на упаковці товарів, але й спробували сортувати відходи та рахувати, наскільки це вигідно. Адже деякі відходи можуть приносити доходи! Тож сортуємо і свідомо та відповідально ставимося до довкілля.