В Будинку культури села Стовп’яги відбувся концерт за участі дуету «Водограй» і тріо «Берізки»

Дата: 18.11.2019 10:18

День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай, такими словами привітала присутніх у залі односельчан староста села Тетяна Тонконог.

З нагоди професійного свята 17 листопада в Будинку культури села Стовпяги відбувся концерт за участі дуету «Водограй» і тріо «Берізки». Самодіяльні артисти із села Циблі подарували святковий настрій жителям села. У виконанні артистів звучали українські народні пісні та класичні твори (скрипка, акордеон).