Захід «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки» до Дня Гідності та Свободи в Будинку культури села Стов’яги

Дата: 22.11.2019 12:03

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

До Дня Гідності та Свободи в Будинку культури села Стовяги, спільно з учнями Стовязького НВО проведено захід «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки».

Учні школи відтворили події 21 листопада 2014 року, декламували вірші про події Майдану та героїв Небесної сотні, переглянули відеоролики про буремні події того часу. На завершення заходу згадали всіх хвилиною мовчання.