Пам'ять жертв Голодомору вшанували в Дівичках

Дата: 24.11.2019 10:58

Щороку в останню суботу листопада в Україні вшановують пам'ять вбитих під час геноциду 1932-1933 рр. Традиційно в цей день проходить поминальна хода, усі бажаючі покладають символічні горщики з зерном та свічки до пам’ятника жертв Голодомору.

23 листопада о 16.00 годині  жителі села Дівички вшановували 86-ту роковину Голодомору. Жертв геноциду українського народу за участі військового капелана Дмитра Волошина пом’янули молитвою та хвилиною мовчання, запалили свічки та поклали квіти у пам’ять про жахливу трагедію українського народу.

Голодомор — це не лише правда про трагедію, це також правда про великий злочин, велику ницість, а з іншого боку — про велику жертовність і велику боротьбу.

Про це треба говорити і про це треба пам’ятати.

директор Будинку культури

с.Дівички,