Кабмін ухвалив гарантовану ціну на газу для населення взимку

Дата: 03.12.2019 08:36

Кабінет міністрів України ухвалив гарантовану ціну на газ для населення на зимовий період.

Про це повідомив прем’єр України Олексій Гончарук під час брифінгу.

Зима наближається. Ми повинні були переконатися в тому, що українці будуть захищені від можливих коливань цін на газ, які могли б теоретично привести до зростання тарифів. Цього не буде. Цієї зими українець буде захищений від коливання ціни на газ. Відповідне рішення про гарантовану ціну на газ ми на уряді ухвалили. У нас повне взаєморозуміння з “Нафтогазом“, – сказав він.

Разом з цим у своєму телеграм-каналі Гончарук написав, що кожен українець від сьогодні, 27 листопада, може підключитись до спеціальної програми “Гарантована ціна на газ”.

Це означає, що ціна на газ у платіжках буде за розрахунком 8 грн./куб.м. на весь опалювальний період. Це рекордно низька ціна для опалювального сезону за останні 2 роки“, – написав він.

Гончарук зазначив, що перехід на програму добровільний, а відмовитись від участі в ній також буде можливим.

Раніше Кабінет міністрів скасував обмеження тарифів на опалення і гарячу воду
 скасував рішення попереднього уряду про регулювання граничних цін на опалення й гаряче водопостачання в Україні. Гончарук запевнив, що опалення не подорожчає через скасування обмежень на тарифи.