Відбулася щотижнева апаратна нарада

Дата: 03.12.2019 09:20

02 грудня відбулася апаратна нарада за участі заступника, керівників структурних підрозділів сільської ради. Сільський голова Тимофій Девко ознайомив учасників наради з основними важливими подіями з життя громади , які відбулися на минулому тижні..

Завершуються підготовчі роботи по відкриттю ЦНАПу, сільської бібліотеки с. Дівички та тренажерної зали. Будівництво центру безпеки проходить згідно графіку.На апаратній нараді обговорювалися актуальні питання життєдіяльності громади, які стосувалися житлово-комунальної, культурної, соціальної сфери та економіки.

Сільський  голова дав доручення:

Спеціалістам виконкому сільської ради своєчасно готувати відповіді на листи, які надходять із Київської ОДА та інших органів виконавчої влади, а також на запити фізичних осіб.

Заступнику сільського голови Сергію Андрієвському  постійно тримати на контролі роботу комунальної служби в зимовий період.