ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Дата: 04.12.2019 13:54

Щорічно 3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами. Цей День є нагадуванням людству про його обов’язок проявляти турботу до громадян, які потребують особливого захисту та підтримки, дбати про їхній добробут та сприяти благополуччю. Ми повинні формувати в таких людей переконання, що вони є рівноцінними членами суспільства та залучати їх до активної участі в суспільному житті, адже, як свідчить практика, часто саме люди з обмеженими фізичними можливостями досягають значних результатів у справі, якою займаються.

Дівичківська сільська рада також долучилася до відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами, організувавши зустрічі з дітьми, котрі належать до цієї категорії населення, та презентувавши їм подарункові набори.