Вітання сільського голови з Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2019 09:52

Знову до нас приходить довгоочікуване свято – день Святого Миколая, яке приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання. У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки. За це його називають Чудотворцем.
       Ми ж, дорослі, маємо подбати, щоб це свято залишило приємну згадку в душах дітлахів, посіяло зерно любові до ближнього, поваги до минулого.
      Вітаю вас, дорогі малята, зі святом! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу! Зичу всім  миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла.
     Нехай Святий Миколай освятить нас найкращими людськими чеснотами і благословить на добрі справи.

З повагою сільський голова                                                Т.Девко