День Святого Миколая

Дата: 20.12.2019 13:48

Взимку є чимало свят,  яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Шумно і гамірно у передноворічній світлиці до слухняних діток Стовп'язького НВО завітав Святий Миколай, покровитель усіх діток.

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні. Діти не розгубилися: розповідали вірші, співали пісні. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Всі солодкі подарунки були придбанні за кошти Дівичківської сільської ради. Свято було організовано адміністрацією Будинку культури.