Благодійний концерт «Святий Миколай – це Я і Ти»

Дата: 21.12.2019 14:34

19 грудня 2019 року о 13.00 в приміщенні Дівичківського будинку культури відбувся благодійний концерт вокально-естрадної студії «Орфей» за участю гурту «Срібні дзвоники», гурту «Орфей», вчительського колективу «Дивоцвіт» та шкільного хору Дівичківського НВО до Дня Святого Миколая.

Було запрошено усіх бажаючих приєднатися та підтримати проведення I-го Всеукраїнського благодійного фестивалю «Дід Мороз – це Я і Ти», який організовує Всеукраїнський благодійний фонд «Діти – наше майбутнє» з метою збору коштів на підтримку дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, що знаходяться на території проведення ООС (Операції Об’єднаних Сил) для створення в їх серцях відчуття теплоти, значущості та підтримки.

Адміністрація школи висловлює особливу подяку директору будинку культури Самойленко Ірині Володимирівні , яка надала допомогу в організації та проведенні цього концерту!