23 грудня відбулася апаратна нарада

Дата: 23.12.2019 09:29

23 грудня відбулася апаратна нарада за участі заступника, керівників установ, та відділів виконкому, яку провів сільський голова Тимофій Девко. Сільський голова ознайомив учасників наради з основними важливими подіями з життя громади, які відбулися на минулому тижні та заслухав звіти старост сіл та структурних підрозділів ради та виконкому.

18 грудня  голова Тимофій Девко провів засідання виконавчого комітету.  Члени виконавчого комітету розглянули усі питання порядку денного в тому числі і проєкт бюджету на 2020 рік та прийняли по них відповідні рішення.

20 грудня відбулися засідання постійних комісій сільської ради на яких депутати розглянули питання чергової 21 сесії сільської ради та прийняли відповідні рішення.

Сільський очільник повідомив, що громада  до зимового періоду підготовлена – комунальна техніка відремонтована, працівники проінструктовані.

Також присутні розглянули ряд інших організаційних питань.Фото без описуФото без опису