Шановні жителі Дівичківської громади!

Дата: 28.12.2019 08:42

Шановні  жителі  Дівичківської  громади!

Як  багато теплих і щирих слів хочеться  сказати  Вам з нагоди Нового року і Різдва Христового. 2019 рік – вже історія, яку ми творили  спільно, додаючи у скарбницю розвитку громад  кожен  свою  частину  щоденної  праці.  Ніщо не здатне постати за день, але кожен з них був чимось наповнений. Зичу Вам безліч  добрих  днів і справ в 2020 році, бо, що посіємо, - то і пожнемо.

Будьмо дбайливими господарями у своїй громаді, і в Україні, бо по наших справах – пізнають нас. Хай у їх звершенні допомагає нам Боже Дитятко, яке Своїм Народженням несе нам любов і надію на краще.

Наша держава нині найбільше потребує миру, тож хай Господь дарує його нам.

Зичу, щоб з Віфлеємською зорею стало світліше у вашому серці, приязніше у родинах. Благодаті  Вам від Спасителя та Божих ласк,  які хай Вам принесе коляда на прославу Божу і щасливу  долю України.

Щасливого  усім  Нового року та веселого  Різдва!

З повагою та любовю сільський голова                                          Т.Девко