Діти – наш найдорожчий скарб

Дата: 28.12.2019 08:03

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї,закладу дошкільної освіти, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні.

Нещодавно відбулося святкуваня 50- річного ювілею Єрківецького НВО " ЗЗСО I - III ст. - ЗДО ". Голова Дівичківської сільської ради Девко Т.П. вручив подарунковий сертифікат в сумі 6000 грн, на придбання дитячих ковдр у кількості 30 штук.

У передноворічну пору відбуваються дива, здійснюються бажання. І ось на новорічному святі Дід Мороз подарував замовлені дитячі тепленькі ковдри.

Батьки і вихованці ЗДО щиро вдячні за отримані подарунки.