Дівичківською громадою пройшовся Різдвяний Вертеп!

Дата: 09.01.2020 11:48

Коляда-це різдвяна пісня в імя прославлення Бога. Йдемо колядувати, аби нести радісну новину про народження Божого Сина. Так як ангели прославляли тоді, понад дві тисячі років тому, Бога, який прийшов у наш світ дарувати Божу ласку, так і ми йдемо сповіщати про вияв  Божої любові.

8 січня директор Стовпязького НВО разом із вчителями, випускниками  та учнями школи  організували «живий» вертеп.

Це такий  собі  мандрівний театр, який  з  хати до хати  прославляє  новонародженого  Ісуса  Христа у  Вифлиємі.

Тому,  що  саме  актори  вертепу  додають  справжнього  духу  Різдва, який  нам  завжди  потрібний  незалежно  від віку, погоди  чи  місця  перебування.

Учасники вертепу дарували всім різдвяний настрій. Колядували, бажали  всім  міцного  здоров`я, добробуту, достатку, процвітання і злагоди у родинах.

Дякуємо всім колядникам та їхнім наставникам за прекрасне  дійство!