Вітаємо ученицю 7 класу Стовп’язького НВО з перемогою у конкурсі «Різдвяна мрія»

Дата: 20.01.2020 15:00

Благодійний Фонд «Мрійники України» за   підтримки Міністерства освіти і науки  та   Уповноваженого Президента України з прав   дитини у листопаді 2019 року розпочали   реєстрацію учасників щорічного міжнародного   конкурсу «Різдвяна мрія».

До участі запрошувалися діти віком від 6 до 16 років – учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

За умовами конкурсу учасники писали вірші на різдвяну тематику, а видатні українські та зарубіжні композитори пізніше покладуть на них музику. Діти разом із професійними вокалістами працюватимуть над їх виконанням та стануть учасниками національного телевізійного талант-шоу «Різдвяна мрія-2020». Заклади освіти, які найактивніше сприятимуть участі дітей у конкурсі, отримають грошові премії.

Вітаємо ученицю 7 класу Стовп’язького НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО» Дівичківської сільської ради Клименко Дарину з перемогою у цьому конкурсі! Протягом 2020 року на її вірш буде створено пісню.  Пісня  зазвучить у Національному фіналі "Christmas Dream".