Привітання з Днем Соборності!

Дата: 22.01.2020 08:27

Шановні жителі нашої громади!

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України

який увійшов в історію як свято національної єдності .

Соборність – це символ боротьби за волю, порозуміння між людьми, часточка надії і віри у майбутнє. Сьогодні ми з вдячністю згадуємо тих, хто формував концепцію державності й соборності, хто боровся за об’єднання всіх національно-демократичних сил українства, хто намагався відродити Незалежну і Соборну державу. Складаємо шану усім землякам, що віддали свої життя та військовослужбовцям, які захищають кордони нашої держави нині.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Дозвольте у цей  день побажати вам, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою сільський голова                                                              Т.Девко