Профілактично-інформаційна зустріч на тему: «Протидія насильству. Булінг. Аспекти правової поведінки в суспільстві».

Дата: 30.01.2020 15:27

30 січня 2020 року в Дівичківському НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» для учнів 8-11 класів була проведена профілактично-інформаційна зустріч на тему: «Протидія насильству. Булінг. Аспекти правової поведінки в суспільстві».

Бесіду проводили: начальник Переяслав-Хмельницької міськрайонної державної виконавчої служби Соколов Григорій Олексійович, головний спеціаліст відділу «Переяслав-Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексій Кучеренко, начальник Переяслав-Хмельницького міськрайонного відділу з питань пробації Паламарчук Василь Володимирович , волонтер Хаметова Людмила Михайлівна (психолог ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди»).

В ході бесіди учні висловлювали власні думки, брали участь у виконанні вправ, в асоціативному субтесті та груповому експерименті.

Зустріч відбулася у теплій та доброзичливій атмосфері.