Вітаємо з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу-фотовиставки «Україна – це ми!»

Дата: 31.01.2020 19:04

27 січня 2020 року КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» було підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу-фотовиставки «Україна – це ми!» до Дня Соборності України. Метою конкурсу є активізація національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, формування в них активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України.

На обласний етап було подано 91 фотороботу учнів закладів загальної середньої освіти та позашкільних закладів Київщини із 10 районів, 5 міст і 3 ОТГ. Серед учасників були й фотороботи учнів Стовп’язького НВО та Ковалинського НВО, які подали на конкурс 7 робіт.

ІІІ місце, здобули:

– з роботою «Ми – українці, ми – єдині» учень 6 класу Стовп’язького НВО Дмитро Деркач (керівник роботи А. Клименко),

учні Ковалинського НВО з роботою «День Соборності» (керівник роботи О. Молоштан).