Публічна бібліотека села Єрківці поповнилася духовною літературою

Дата: 03.02.2020 10:29

Живе людина, трудиться, професійно удосконалюється, матеріально збагачується та щоразу задумується над сенсом свого життя.

І якби ми не хотіли самі правильно і досконало влаштувати своє життя, це нам не вдається без віри у Бога. Адже, лише маючи в серці віру і будуючи життя за Заповідями Божими, кожна людина може відчути щастя і досягти успіхів, поєднуючи духовне і матеріальне.

Ці істини усвідомлюєш, коли спілкуєшся, слухаєш проповіді нашого сільського священника - протоієрея о.Леоніда

В останній січневий день о.Леонід завітав до сільської книгозбірні, поспілкувався з читачами, які на той час були у бібліотеці та подарував книги на духовну тематику. Адже серед читачів є багато бажаючих збагатити свої знання про Закон Божий та про духовні скарби, які залишили нам святі отці Церкви. Той, хто читає Біблію вчиться жити згідно із заповідями Христа, жити праведно.

Можливо, саме книги, подаровані о.Леонідом, стануть комусь у пригоді, спонукатимуть замислитися чи дадуть поради, стануть гарними співрозмовниками або допоможуть віднайти гармонію у житті.

До речі, в той же день, одна з подарованих книг знайшла свого читача.

То ж, щира подяка за безцінні подарунки і добру справу.

Ольга Шульга, директор Публічної

біліотеки с. Єрківці Дівичківської ОТГ