04.02.2020 року відбулися засідання постійних комісій сільської ради

Дата: 04.02.2020 16:43

У роботі постійних комісій з питань  планування  фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва, сфери послуг та інвестиційної діяльності та комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності було розглянуто 10 питань.

Найбільше питань було розглянуто на засіданні з соціально-економічного розвитку та комунальної власності.  Проекти рішень з даних питань комісії рекомендувала винести на розгляд двадцять четвертої  сесії сільської  ради сьомого скликання.

Фото без описуФото без опису

На постійній комісії з питань екології, земельних відносин, архітектури та будівництва було розглянуто низку питань, які стосуються компетенції комісії.

Були розглянуті  питання про внесення змін до Програми  землеустрою,  про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок, передачу земельних ділянок у власність, надання земельних ділянок у власність та оренду, надання дозволу на виготовлення проектів відведення на інше.

Члени комісії детально вивчили та погодили всі питання.