Всесвітній день читання вголос

Дата: 06.02.2020 08:02

«Читання - це віконце у світ…»

В. Сухомлинський

11 років тому по всьому світі стартувала гарна традиція – проводити Всесвітній день читання вголос. Цю прекрасну подію відзначають уже в 173 країнах.

Публічна бібліотека с. Єрківці приєдналась до Всесвітнього дня читання вголос і подарувала своїм читачам свято слова, книги і читання.

До книгозбірні завітали постійні читачі-учні 4 класу із класним керівником Коркач В.В. Для читання вголос обрали неймовірні оповідання про природу В.Сухомлинського. Маленькі користувачі пригадали його біографію, а бібліотекарка доповнила розповіді цікавими фактами із життя і творчості письменника.

Наприкінці діти намалювали ілюстрації до прочитаних творів і створили барвисту виставку. Також було запропоновано читачам-дітям увечері прочитати свій улюблений твір батькам, дідусям та бабусям, братикам та сестричкам, адже читання вголос, особливо між дорослими і дітьми, є одним із найкрасивіших занять у світі, особливо, якщо це зроблено з любов’ю і якомога частіше.

Впродовж дня до акції читання вголос приєднались і інші читачі, які завітали до бібліотеки.

Ольга Шульга, директор Публічної біліотеки с. Єрківці Дівичківської ОТГ