Дівичківський Будинок культури брав участь у щорічному фестивалі народної творчості «Мистецькі береги Переяславщини - 2020»

Дата: 09.02.2020 18:11

9 лютого 2020 року Переяслав – Хмельницький районний  Будинок культури  гостинно приймав аматорів творчих колективів  села Дівички.

Дівичківський Будинок культури (директор Ірина Самойленко), представив розмаїття дитячої творчості, а саме: вокальна студія «Орфей», (керівник Оксана Сумченко), Гурт «Родина», хореографічний гурт «Фієста» (керівник Яна Шинкар),  вокальний колектив педагогів школи «Дивоцвіт» виконав твори про маму. Сольний  номер «Мамине сонечко»  у виконанні    юної   Марини Самойленко, залишивши  приємні  відчуття  у    присутніх в залі. Зачарувала  своїм  співом  Оксана Сумченко, яка   відмінно виконала  українську народну лемківську пісню «В темну нічку». Професійним виконанням та правильною побудовою і подачею програми завдяки ведучій спеціалісту з питань культури Дівичківської сільської ради Софії Курик, відзначився та додав гарних   вражень і аматорський самодіяльний колектив «Дівичанка» (музичний керівник   Василь Заболотній ) з піснями про село та Україну. Вигуки «браво» заслужено  отримали дует у складі Галини Козій та Любові Мацьовки  за  виконання  всім  знайомої  української народної пісні «Світить місяць»

Народною  піснею,   солов’їною  мовою, влучним  словом,  танцями, дотепним  гумором –  ось  такими  різножанровими   номерами   завойовували  симпатії   глядачів   наші  аматори.  І  їхні  шанувальники   не  шкодували  для  них  гучних  аплодисментів та  вигуків  «Браво!».

Директор Будинку культури

с. Дівички