У Київській області на карантин закрито 244 школи

Дата: 12.02.2020 08:40

Станом на 10 лютого у Київській області тимчасово припинено навчання дітей у 244 шкільних навчальних закладах,що складає 35% шкіл. Близько 86935 учнів Київщини відправили на карантин, що становить 40% від загальної кількості.

Про це повідомили в пресслужбі Київської ОДА.

Освітній процес призупинено в усіх школах Броварського, Макарівського, Ставищенського, Обухівського, Фастівського районів і міст Фастова, Броварів, Василькова, Обухова та Переяслава. Взагалі – 129 закладів загальної середньої освіти.

Окрім того, карантин діє у 115 окремих закладах освіти. А саме, Білоцерківському (2 заклади), Баришівському (1 заклад), Бориспільському (16 закладів), Васильківському (17 закладів), Володарському (6 закладів), Києво-Святошинському (24 заклади), Обухівському (10 закладів), Сквирському (11 закладів), Яготинському (1 заклад) районах та Баришівській (3 заклади) і Великодимерській ОТГ (3 заклади).

Через перевищення епідпорогу, а саме 21% хворих, згідно рішення виконавчого комітету Дівичківської сільської ради призупинено освітній процес з 12.02. по 16.02.2020 року  у закладах освіти Дівичківської сільської ради.