Яскраві барви Дня святого Валентина

Дата: 14.02.2020 21:20

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

Сьогодні, 14 лютого 2020 року в Дівичківському Будинку культури художній керівник Яна Шинкар, провела для молоді села розважальну програму присвячену Дню святого Валентина, під час якої було перевірено вміння молоді робити компліменти, співати серенади, носити кохану на руках та навіть впізнавати другу половинку із заплющеними очима. Святково прикрашена зала вже при вході всім задавали піднесеного настрою.
Наприкінці заходу від Дівичківської сільської ради, всі учасники отримали солодкі подаруночки та був накритий солодкий стіл для всіх присутніх. Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм молодь села Дівички відзначила День святого Валентина.

Ірина Самойленко,

директорка Будинку культури