День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річницю виведення військ з Республіки Афганістан
Дата: 18.02.2020 14:21
Кількість переглядів: 325
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04361491/b6cc2a7c96a167903bff2f0938de6a70.jpg)
14 лютого у селі Ковалин, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-річницю виведення військ з Республіки Афганістан - привітати із поважною датою: Крикуна Віталія Борисовича, Молоштан Василя Миколаєвича, Москаленко Андрія Петровича і Шпанюка Валерія Володимировича, приїхав староста села Віталій Манзюк та діловод Ковалинського Старостинського округу Надія Марченко. Віталій Іванович вручив від громади подарунки і побажав усім: міцного здоров’я, затишку, добра, шану і довгих років щасливого життя.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04361491/ab66c752b6f555b02649dfc2fbddc24c.jpg)
« повернутися