Самодіяльний колектив «Берегиня» Будинку культури села Стовп’яги взяв участь у концерті-реквіємі

Дата: 20.02.2020 16:57

Горить свіча і пам’яті сльоза

Додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса –

Героїв Україна памятає!

19 лютого 2020 року у переддень Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на запрошення ГО «Всеукраїнський кінологічний козачий кіш» самодіяльний колектив «Берегиня» Будинку культури села Стовп’яги взяв участь у концерті-реквіємі в місті Київ. Кожен із учасників концерту виконав 4 художні номери. Захід проходив у Київському міському палаці культури ветеранів.

Організатори концерту-реквієму та учасники самодіяльного колективу «Берегиня» висловлюють слова вдячності Дівичківській сільській раді за сприяння участі колективу в заході.