Мово моя українська - виставка-інсталяція в Публічній бібліотеці села Єрківці

Дата: 24.02.2020 08:15

21 лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято,і відзначають його по-особливому. В цей день люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в публічній бібліотеці с.Єрківці діє святкова виставка-інсталяція «Мово моя українська», де представлено розмаїття мовознавчих видань, словників, довідників, збірників, які присвячені рідній мові, підбірки поетичних творів, афоризмів, крилатих слів, віршів про мову. Серед пропонованої літератури особливу увагу слід звернути на збірку поезій «Намистинки» Вікторії Шевель. Авторка  завідувач амбулаторії КНП "Переяслав-Хмельницький ЦПМСД" с. Єрківці, лікар загальної практики-сімейний лікар.

Для оформлення виставки – інсталяції використано ляльки-мотанки, які створила сільська майстриня, активна користувачка бібліотеки Аліна Рижова.

Під кінець робочого дня до книгозбірні завітали читачі-діти з приємними новинами: Яковенко Мар’яна нагороджена грамотою знавця української мови, а Яковенко Анжеліка дипломом за ІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2020».

Ольга Шульга,

директор Публічної біліотеки с. Єрківці