A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Скаути у громаді

Дата: 24.02.2020 10:46
Кількість переглядів: 509

  21 лютого в нашу громаду з презентацією приїхала волонтерська скаутська організація Пласт Київщина із села Щасливе на чолі з координатором Світланою Мотузкою.

Пластуни побували у всіх НВО. Розповідали про різні  подорожі, літні табори, поїздки за кордон. Учні радо спілкувалися, грали ігри,задавали різні питання , фотографувалися.                                                              

           «Пласт» — національна скаутська організація України. Метою Пласту є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української  молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і провідників українського суспільства.

Пласт був створений в Україні  1911 році.

     На сьогодні Пласт діє у багатьох країнах світу (серед них  США, Аргентина, Канада, Австралія, Велика Британія, Німеччина, Польща, Словаччина та інші ). На сьогоднішній день Пласт в Україні  об'єднує понад  12 000 членів різного віку і таким чином є найбільшою молодіжною організацією України.

       Пласт активно співпрацює з органами державної влади та громадськими організаціями, реалізуючи різноманітні соціальні та виховні програми.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора