Народний колектив української пісні "Вербиченька" взяв участь у святкуванні Масниці

Дата: 02.03.2020 15:20

29 лютого в м. Ірпінь народний колектив української пісні «Вербиченька», Ковалинського будинку культури, взяв участь у обласному фольклорно-етнографичному  фестивалі-конкурсі обрядів та пісень під назвою «Колодія величаємо – весну зустрічаємо». Участь брали творчі колективи  з Київщини, Черкащини Рівненщини, Полтавщини. Колектив «Вербиченька» показав стародавній обряд Колодія, одного з праслов’янських свят і з позитивними  враженнями та дипломом нагороди за участь, повернувся з фестивалю.

А також 1 березня народний колектив «Вербиченька»  взяв участь у проведенні Масниці  с. Дівички(військове містечко)на якому привітав усіх жителів та гостей свята веселими піснями та  жартами.