У Стовп'ягах весну млинцями та варениками зустрічали

Дата: 03.03.2020 09:41

29 лютого на площі біля  Будинку  культури села Стовп'яги жителі громади зібрались аби зустріти стародавнє слов'янське свято-Масницю. Святкують її цілий тиждень перед Великим постом, який триває 48 днів до Великодня.

З вітальним словами до жителів села та гостей звернувся очільник громади Тимофій Девко та староста села Тетяна Тонконог, які побажали всім хорошого настрою, теплого спілкування, гарного святкування.

Музичні вітання линули від аматорського колективу "Берегиня" музичний керівник Владислав Брик, народного аматорського колективу "Калинонька"музичний керівник Микола Рубаха Єрківецького Будинку культури, дитячого ансамблю "Україночка" керівник Надія Петрова, танцювального колективу "Барви" керівник Наталія Шульга.

Всіх присутніх пригостили верениками, млинцями, пшоняною кашею, юшкою. На святі можна було скуштувати та придбати сири власного виробництва від жительки села Валентини Заблоцької

Стовп'язький старостинський округ щиро дякую усім хто долучився до свята:Дівичківські сільські раді, підприємцю Костянтину Ядченку, працівникам Стовп'язького НВО за смачні вареники, млинці та Василю Івановичу Ємцю який залюбки катав всіх охочих своїм коником на возі.